İrsa Psikoloji Olarak Biz...

İnsana ve bilime hizmet verebilmek mottosuyla çıktığımız bu yolda,

Etkin ve Genç kadromuzla bireysel danışmanlık olmak üzere, çocuk ve ergen, ergenlerde sınav ve kariyer danışmanlığı, aile ve çift danışmanlığı, cinsel danışmanlık, dil ve konuşma bozuklukları, gelişimsel bozukluklar üzerinde bütüncül bir yaklaşım kullanarak danışmanlık sağlamaktayız.

Bu danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra, ailelere yönelik kişisel gelişim eğitimleri, seminerler, kurumlara yönelik; motivasyon, stresle başa çıkma, kariyer yönetimi gibi birçok eğitim ve atölye düzenlemekteyiz.

Tüm bunları sizlere sunarken Mesleki etik ilkelerimizin önemi ve her daim eğitimin devam etmesi gerekliliğine inanarak bu yolda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

İrsa Psikoloji Danışmanlık Hizmetlerimiz

İrsa Danışmanlık Hizmetleri olarak bir çok alanda kurumsal ve bireysel profesyonel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz...

Çocuk Danışmanlığı

Ergen Danışmanlığı

Yetişkin Danışmanlığı

irsa psikoloji

Aile ve Çift Danışmanlığı

Cinsel Terapi

Dil ve Konuşma Bozuklukları

Ekibimiz

İrsa Danışmanlık Ekibimizle Tanışın

İREM SAKA

Uzman Klinik Psikolog  
Yetişkin Psikoloğu

HAVİN DALGIÇ

Uzman Klinik Psikolog  
Çocuk-Ergen Psikoloğu

Referans Bilgilerimiz

İrsa Psikoloji olarak kurumsal danışmanlık yaptığımız bazı firmalar ...

Sık Sorulan Sorular

Terapiler; danışanlara ve yaşadıkları probleme, problemin şiddetine, ne kadar zamandır yaşandığına, danışanın gösterdiği çabaya ve ilerlemesine, terapiden olan beklentilere kadar birçok farklı değişkene göre farklılık gösterebilen, saç teli, parmak izi gibi kişiye özel işleyen süreçlerdir. Yaşanılan problem literatür açısından aynı bile olsa kişisel farklılıklar sebebi ile sürecin seyri değişiklik göstermektedir. Dolayısı ile net bir seans sayısı belirlemek doğru değildir. Süreç terapist ve danışan ortaklığında şekillenir.

Terapi süreci bir iyileşme sürecidir. Süreçte her şeyden önce terapist ve danışan arasında kurulan güvene dayalı terapötik ilişki oldukça önemlidir.

Terapi, kişiye günlük yaşantısını olumsuz şekilde etkileyen faktörler ile başa çıkmasını öğreten bir süreçtir. Terapide, kişinin kendiyle ilgili farkında olmadığı pek çok şeyi görme şansı olur. Bundan dolayı terapi sürecinde zaman zaman bireyler kendilerini kötü de hissedebilir, görmek istemediği birtakım gerçeklerle karşılaşabilir. Bu durum kişide farkındalık oluşturmak için atılan adımlardan bir tanesidir. Burada önemli olan nokta terapinin sürekliliğidir ve yarım bırakılmaması gerekir.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..